פילינג

כטיפול בפני עצמו וכהשלמה לטיפולים אחרים, פילינג הוא הטכניקה היעילה ביותר לשפר ולשקם את מראה העור, כך שיראה צעיר ומלא חיוניות וברק. יש שיטות שונות לביצוע פילינג אך המכנה המשותף שלהן היא רמת המקצועיות הנדרשת כדי לבצע טיפול איכותי ומדויק, עם תוצאות מרשימות המחזיקות לטווח ארוך.

במה מטפל פילינג?

פילינג יכול לטפל במגוון בעיות ותופעות בעור, הנובעות הן מתהליכים טבעיים והן מחשיפה מוגברת לאלמנטים המזיקים לעור הפנים. זו הסיבה שהוא נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים והאהודים ביותר בקליניקות רפואה אסתטית. טיפולי פילינג משמשים בין השאר עבור:

  • טיפול בפיגמנטציה. כתמי פיגמנטציה מופיעים על שכבת העור העליונה, הן כחלק טבעי מהזדקנות העור והן כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש. הכתמים יוצרים מראה לא אחיד ולא אסתטי וטיפול פילינג מסיר אותם על-ידי קילוף עדין של שכבת העור העליונה.
  • העלמת נימי דם בולטים. נימי דם קטנים ובולטים נוטים להופיע על עור הפנים הדק והעדין ולגרום לו להיראות אדמומי וחסר חיוניות. פילינג מסיר את נימי הדם האלו כך שמתקבל עור במראה אחיד והרמוני.
  • העלמת צלקות וסימני פוסט אקנה. פילינג מקלף את שכבת העור העליונה ויחד איתה גם את צלקות האקנה הנמצאות עליה, הגורמות למראה לא נאה ולתחושות של מבוכה וחוסר ביטחון, שכן הן בולטות על גבי העור ומפריעות לנראות החיצונית הכללית.

מה כולל טיפול פילינג?

פילינג מקצועי כולל כמה שלבים. בשלב הראשון, משתמשים במכשור חדשני כדי לשייף ולהסיר את תאי העור הישנים, הגורמים למראה הדהוי והמצולק. לאחר מכן, מנצלים את המוכנות של העור לקליטה של חומרי הזנה ומורחים מגוון חומרים פעילים כגון ויטמינים, מינרלים וחומצה היאלורונית, המסייעים להשיג עור במרקם רך וחלק, לאורך זמן.

פילינג בהתאמה אישית

למרות הפופולריות והנגישות של הטיפול, חשוב לזכור כי הוא חייב להתבצע רק על-ידי רופאים אסתטיים מקצועיים, מוסמכים ובעלי ניסיון, שיוכלו לאבחן את מצב העור טרם הטיפול ולבצע פילינג בהתאמה אישית. הטיפול המודולרי מבוסס על כיוון עומק הפילינג לכל מטופלת בנפרד, כך שאפשר להשיג תוצאות אידיאליות בהתאם לבעיה. גם הטיפולים המשלימים בקליניקה ובבית, באמצעות חומרים מזינים, מתבצעים בהתאמה אישית ולכן אין ספק כי דרוש רופא אסתטיקה מנוסה ומקצועי לביצוע טיפול פילינג.

עוד מהתחום