חומצה היאלורונית

טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית

עולם הטיפולים האסתטיים התפתח והשתנה. כיום, טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית הם האלטרנטיבה האידיאלית לניתוחים הפלסטיים של פעם. בזכותם, החלום על שינוי תווי הפנים והמראה החיצוני נגיש יותר מאי פעם.

התכונות הייחודיות של חומצה היאלורונית

במקור, חומצה היאלורונית הייתה חומר גלם נפוץ בתעשיית המזון. עם הזמן התגלה כי התכונות הייחודיות שלה מעולות בשמירה על לחות העור וכי הן מאפשרות לפסל ולשפר את תווי הפנים, כך שיראו אסתטיים והרמוניים. לכן, מאז שנות ה-90, טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית הם מהנפוצים ביותר בקליניקות לרפואה אסתטית. הם משמשים לעיבוי ועיצוב השפתיים, עיצוב האף, עיצוב עצמות הלחיים, הרמה של הגבות, מילוי קמטים, הצערת העור ועוד.

לחומצה היאלורונית יתרונות רבים

היתרונות הרבים של חומצה היאלורונית הם אלו שהביאו לעלייה בפופולריות שלה ולעובדה כי היא הפכה לבחירה המועדפת הן על רופאים אסתטיים מקצועיים והן על המטופלים, שגילו שהם יכולים להחזיר לעצמם את המראה הצעיר והחיוני ללא ניתוח והחלמה ממושכת. טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית הם קצרים ונמשכים כחצי שעה ולעיתים פחות. התוצאות נשמרות לזמן ארוך יחסית – בין שנה לשנתיים – מה שמבטל את הצורך בסדרות טיפולים ממושכות בקליניקה. כמו כן, המראה המתקבל אחרי טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית הוא טבעי והרמוני ולא ניכר על המטופלים כי הם עברו הליך כלשהו להצערת העור.

טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית בכל גיל

יתרון מובהק של חומצה היאלורונית לעומת ניתוחים פלסטיים, הוא שאין מגבלת גיל על הטיפולים. בעוד שניתוחים פלסטיים מבצעים בדרך כלל רק מעל גיל 18, לאחר שהגוף סיים להתעצב, טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית אפשר לבצע עוד הרבה קודם לכן. המשמעות היא כי בני נוער שלא מרוצים ממראם החיצוני וחשים בושה ומבוכה דווקא בגיל בו יש משמעות ניכרת למראה חיצוני אסתטי, יכולים לעבור טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית וליהנות ממראה נאה ועליה בביטחון העצמי והערך העצמי, החיוניים בגילים בהם מתגבשת האישיות.

אולי יעניין אתכם גם:

עוד מהתחום