סקין בוסטר

סקין בוסטר הוא טיפול חדשני המבוסס על חומצה היאלורונית ומטרתו לשפר משמעותית את מרקם העור ואת המראה החלק והצעיר. הרכב החומצה ההיאלורונית בסקין בוסטר דליל יחסית, עם ריכוז נמוך ויכולת ספיחת נוזלים גדולה. סקין בוסטר מוזרק לעור באופן שטחי ומעניק לו שפע של לחות, מחליק קמטוטים, מעניק לו זוהר טבעי ומשפר את האיכות והמרקם שלו. הטיפול מתאים לכל מי שעורם הפך עם השנים לדק, יבש, מקומט וחסר חיוניות ומעוניינים להחזיר את המראה הצעיר והקורן, בטיפול פשוט ונגיש.

לאילו אזורים מיועד סקין בוסטר?

סקין בוסטר יעיל במבחר אזורים בפנים וגם לטיפול בצלקות אקנה, שכן הוא מנפח את העור ומיישר את השקעים שנוצרו בעקבות הצלקות. מעבר לכך, הוא מתאים לאזור הלחיים, שתופסות את רוב השטח של עור הפנים. סקין בוסטר משפר את הקמטים באזור הלחיים בלי לנפח אותן וכך מתקבל מראה הרמוני ואחיד. כמו כן, הוא יעיל להפחתת הקמטים בעור הדק שמסביב לפה וגם באזור הצוואר, הסובל עם השנים מאיבוד שומן והתחזקות השריר, מה שיוצר מראה מקומט ולא אחיד. סקין בוסטר יכול להפחית משמעותית קמטים גם באזור זה.

סקין בוסטר לא מתאים לטיפולים במצח, מתחת לעיניים ובצוואר. באזורים אלו מומלץ להשתמש בטיפולים אחרים להצערת העור ולהפחתת קמטים.

כך מבוצע הטיפול

טיפול סקין בוסטר מבוצע על-ידי מזרק מיוחד המאפשר להזריק בקלות ובנוחות כמויות קבועות ומדויקות. ההזרקה מתבצעת בכיוונים וזוויות שונות ועם דקירות מרובות, לקבלת תוצאות אידיאליות. בטיפול הראשון משתמשים בשני מזרקים – אחד לכל צד ולאחר 6 שבועות מבצעים הזרקה נוספת עם מזרק אחד בלבד. תוצאות הטיפול נשמרות למשך שנה בערך, אך מומלץ לבצע טיפול תחזוקה לאחר שישה חודשים. בתוצאות הטיפול ניתן להבחין כמעט מיד והוא שונה מטיפולים אחרים כגון מזותרפיה, שאינה מעניקה את אותו אפקט של ספיחת נוזלים על-ידי העור.

תופעות לוואי מינימליות

אם בעבר טיפולי פנים היו כרוכים בזמן החלמה ממושך, הרי שכיום לטיפולים כמו סקין בוסטר יש תופעות לוואי מינימליות בלבד. בין השאר יתכנו שטפי דם שחולפים כשבועיים לאחר הטיפול, היווצרות גבשושיות בעור שחולפות מעצמן לאחר כמה ימים ובצקות הנוצרות עקב ספיחת הנוזלים ונעלמות גם הן לאחר מספר ימים.

עוד מהתחום