מיצוק הצוואר

טיפולי אסתטיקה ברמה גבוהה הם כאלו המעניקים התייחסות פרטנית לכל אזור בגוף, מתוך שאיפה לטפל בכל אזור בנפרד וכך ליצור מראה הרמוני. זו הסיבה שאחד הטיפולים החשובים ביותר בקליניקות של טיפולי רפואה אסתטית הם טיפולים של מיצוק הצוואר. לכאורה אזור שולי יחסית, אך בפועל מדובר בחלק בלתי נפרד מהפנים, שהן כידוע כרטיס הביקור המרשים ביותר שלנו ולכן מומלץ לשמור עליהן חלקות, יפות ונאות.

מדוע צריך טיפולי מיצוק הצוואר?

העור באזור הצוואר וקדמת החזה הוא עדין ודק. כמו כן, הוא מאופיין בתנועתיות רבה, הנובעת מתזוזת הגוף הטבעית. אזור זה גם חשוף יותר מאזורים אחרים לקרינת השמש ולפגעי מזג האוויר והוא לרוב לא מכוסה וחשוף לבשמים, תכשירים ותכשיטים. כל אלו הופכים אותו לאחד האזורים הסובלים משינויים רבים עם חלוף השנים, הנובעים הן מהזדקנות טבעית של העור והן מהחשיפה המרובה של העור העדין. לכן, קמטים וקמטוטים באזור הצוואר הן תופעה נפוצה ואנשים רבים חשים חוסר נוחות לאור הופעת סממני הזיקנה. הפתרון הוא טיפולי מיצוק צוואר.

כיצד מתבצע טיפול מיצוק צוואר?

בעבר, כל טיפול אסתטי היה כרוך בניתוח פלסטי. על אף התוצאות המרשימות של ניתוחים אלו, כשהם התבצעו בידיים מקצועיות, היו להם חסרונות רבים. הניתוחים היו כרוכים בהרדמה מלאה, שלה סיבוכים אפשריים משל עצמה. הם היו ארוכים ומורכבים יחסית וזמן ההחלמה היה ארוך וכאוב. בנוסף, התוצאות היו לרוב בלתי הפיכות ולכן לא היה חלון הזדמנויות למקצה שיפורים במראה העור. כיום, חומצה היאלורונית היא החומר הנפוץ ביותר בטיפולים אסתטיים והיא מחליפה בהצלחה יתרה את הניתוחים הפלסטיים. באמצעות הזרקה מדויקת של חומצה היאלורונית לאזור המטופל, למשל אזור הצוואר וקדמת החזה, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מאוד, המחזיקות לטווח ארוך. לכן, מי שמעוניין בטיפול מיצוק צוואר לרוב פונה כיום למרפאות אסתטיות העוסקות בהזרקת חומצה היאלורונית.

מיצוק צוואר דורש ידע וניסיון

חשוב לציין כי כדי שהתוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית יהיו אידיאליות, הרופא המטפל צריך להיות בעל ידע וניסיון חסרי תחליף. לכן, מי שמעוניין בטיפול מיצוק צוואר צריך לבחור בקליניקה אמינה ומוכרת, שם אפשר לבצע את הטיפול הזה וטיפולים נוספים בחומצה היאלורונית במידת הצורך, באווירה מקצועית.

עוד מהתחום