מזותרפיה

כיום מזותרפיה היא הדרך הפשוטה והנפוצה ביותר לפתרון מגוון רחב של בעיות עור, ללא הליך פולשני ומסובך ותוך זמן קצר

באילו בעיות מטפלת מזותרפיה?

מזותרפיה יעילה לטיפול במגוון בעיות עור. חלקן נובעות בשל תהליכי הזדקנות טבעיים של העור וחלקן נגרמות בשל חשיפה מוגברת לשמש או לפגעי הסביבה ומזג האוויר. כל אלו גורמים עם השנים לירידה בייצור הטבעי של אלסטין וקולגן, האחראים על המראה האלסטי והגמיש של העור. באמצעות טיפולי מזותרפיה אפשר להצעיר את העור, לטשטש ולהעלים קמטים וקמטוטים, להבהיר את העור ולהעלים כתמי פיגמנטציה. התוצאה היא עור חלק, בעל גוון אחיד ומראה אסתטי והרמוני.

כך מתבצע טיפול מזותרפיה

מזותרפיה מבוססת על פציעה מבוקרת של העור, התורמת לשיקום מהיר ויעיל שלו. הטיפול כולל החדרה של 12 מחטים זעירות, בטכניקה חדשנית המצריכה שמירה קפדנית על צפיפות הדקירות והזווית שבה הן מתבצעות. תוך כדי החדרת המחטים מוזרק במקביל קומפלקס חומרים הכולל חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים, למיקסום התוצאות. לרוב ההמלצה היא לבצע 10 טיפולי מזותרפיה במרווחים של שבועיים ביניהם, כשאת את התוצאות הטובות ביותר מתחילים לראות לאחר סיום הטיפול האחרון. כתוצאה מהטיפול העור משחרר אלסטין וקולגן שהופכים אותו לרך, חלק ואלסטי וכך מטשטשים ונעלמים קמטים, קמטוטים, כתמים ועוד.

באילו אזורים בגוף מבצעים מזותרפיה?

הטיפול מתאים להצערה ושיקום העור באזור הפנים, במחשוף באזור הצוואר ובכפות הידיים. אלו האזורים הפגיעים ביותר משום שהעור בהם דק ועדין וגם הכי הרבה חשוף לשמש ולפגעי מזג האוויר.
יש אפשרות לבצע טיפול מזותרפיה גם באזור שמתחת לעיניים

למי מתאים הטיפול?

מזותרפיה מתאימה לכל סוגי העור ומומלץ להתחיל עם הטיפולים כמה שיותר מוקדם, עם ההופעות הראשונות של סימני הגיל. ככל שמתחילים מוקדם יותר, כך קל יותר לטפל. בנוסף, בשל משך הטיפול הקצר והעובדה כי הוא אינו כרוך בתופעות לוואי או החלמה, הוא אידיאלי עבור אנשים עם לוח זמנים עמוס, המחפשים טיפול מהיר ויעיל.

 

עשוי לעניין אתכם גם:

עוד מהתחום